Kancelaria Notarialna
notariusz - Magdalena Zaborowska

Notariusz Magdalena Zaborowska jako osoba zaufania publicznego, po mianowaniu przez Ministra Sprawiedliwości do pełnienia funkcji notariusza, czuwa aby czynności notarialne zabezpieczały interesy klientów kancelarii oraz osób, dla których czynność te mogą powodować skutki prawne. Pełnioną funkcją i posiadaną wiedzą notariusz Zaborowska Magdalena gwarantuje poprawność wykonywania czynności oraz ich zgodność z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa. Notariusz ma obowiązek odmówić dokonania czynności notarialnej sprzecznej z przepisami prawa.Notariusz Magdalena Zaborowska prowadzi Kancelarię Notarialną w mieście Chełmża, w której odczytuje klientom tekst aktu notarialnego (umowy sprzedaży, protokoły, pełnomocnictwa, testamenty, ustanowienie służebności, ustanowienie hipoteki - kredyt) oraz dokonuje poświadczeń dokumentów i poświadczenia dziedziczenia, przy czym w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza siedzibą Kancelarii w domu, szpitalu, firmie klienta, musi być to jednak uwarunkowane szczególnymi okolicznościami bądź wymagać tego charakter czynności.

Poprzez kontakt telefoniczny z Kancelarią można uzyskać informację o wymaganych dokumentach, potrzebnych do sporządzenia aktu notarialnego - np. umowy sprzedaży (mieszkanie Chełmża, dom, działka) ustalić termin spotkania w celu złożenia dokumentów i podpisania aktu notarialnego, poznać koszty u notariusza - wysokość opłaty notarialnej, sądowej i należnych podatków.

Dodatkowo, w Kancelarii Notarialnej Magdaleny Zaborowskiej można liczyć na indywidualne podejście do każdej sprawy oraz na to, że wszystkie formalności zostaną załatwione w szybkim tempie. Przed kancelarią znajdują się dedykowane miejsca parkingowe, co z pewnością ułatwi życie osobom, które przyjeżdżają tam samochodem. Warto dodać, że Kancelaria Notarialna Magdaleny Zaborowskiej przyjmuje interesantów nawet wieczorem i w soboty, co z pewnością jest bardzo pomocne dla osób pracujących w ciągu tygodnia. Polecam Kancelarię Notarialną Magdaleny Zaborowskiej wszystkim, którzy potrzebują fachowej i rzetelnej pomocy notarialnej w Chełmży i okolicach.

Jako notariusz powierzone mi obowiązki wypełniam zgodnie z prawem i sumieniem, dochowując tajemnicy państwowej i zawodowej, w postępowaniu swym kieruję się zasadami godności, honoru i uczciwości.

notariusz

Adres siedziby kancelarii:

Kancelaria Notarialna
Magdalena Zaborowska
ul. Chełmińska 21
87-140 Chełmża

Kontakt z kancelarią:

tel. 721707521

Adres e-mail:

Godziny pracy:

Kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach pn-pt 8.00-16.00, sob. 9.00-13.00. Istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia dokonania czynności notarialnej w innych dniach i godzinach.
Treść tej wizytówki nie stanowi reklamy, w szczególności reklamy osobistej, ani oferty w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa. Dane notariusza oraz adres Kancelarii zamieszczone na tej stronie pochodzą z zasobów Krajowej Rady Notarialnej oraz Obwieszczenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 19 stycznia 2023 r. (M.P. poz. 135) w sprawie ogłoszenia wykazu zarejestrowanych Kancelarii Notarialnych, a ich przetwarzanie ma na celu publikację w wyszukiwarce – art. 6 ust. 1 lit. f RODO.

Copyright (c) www.notariusz-cennik.pl 2010-2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie.